Разлика помеѓу преработките на „Дарданија (Европа)“

с
нема опис на уредувањето
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с
[[Категорија:Историја на Косово]]
 
[[bg:Дардания (провинция)]]
[[bs:Dardanija]]
[[de:Dardanien]]
17

уредувања