Разлика помеѓу преработките на „Луј XVI“

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
Бот Додава: lt:Liudvikas XVI
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот Додава: lt:Liudvikas XVI)
[[lb:Louis XVI. vu Frankräich]]
[[lmo:Luis XVI de Francia]]
[[lt:Liudvikas XVI]]
[[ms:Louis XVI dari Perancis]]
[[nl:Lodewijk XVI van Frankrijk]]
58.155

уредувања