Разлика помеѓу преработките на „Бил Клинтон“

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: jbo:bil. klinton
с (Бот Додава: war:Bill Clinton; козметичке промене)
с (Бот Менува: jbo:bil. klinton)
[[it:Bill Clinton]]
[[ja:ビル・クリントン]]
[[jbo:Billbil. Clintonklinton]]
[[ka:ბილ კლინტონი]]
[[kn:ಬಿಲ್ ಕ್ಲಿಂಟನ್]]
86.434

уредувања