Отвори го главното мени

Промени

Додадени 26 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: ml:അയോണ്‍
[[lt:Jonas (dalelė)]]
[[lv:Jons]]
[[ml:അയോണ്‍]]
[[mr:आयन]]
[[ms:Ion]]
58.155

уредувања