Разлика помеѓу преработките на „Валентина Матвиенко“

нема опис на уредувањето
[[Податотека:Valentina Matviyenko.jpg|thumb|250px|right|]]
[[Податотека:Valentina Matvienko2.jpg|thumb|250px|right|]]
'''Валентина Ивановна Матвијенко''' ([[руски]]: {{lang-ru|''Валентина Ивановна Матвиенко''}}) ({{роден на|7|април|1949}}) гувернер на [[Санкт-Петербург]].
 
== Надворешни врски ==
Анонимен корисник