Разлика помеѓу преработките на „Борка Талески“

Додадени 39 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
с (кат.)
 
{{биог-никулец}}
[[Категорија:Народни херои на МакедонијаМакедонци]]
[[Категорија:Македонски народни херои]]
[[Категорија:Комунисти|Тал]]
[[Категорија:Партизани|Тал]]