Разлика помеѓу преработките на „Борка Талески“

Додадени 5 бајти ,  пред 11 година
с
кат.
с (кат.)
 
{{биог-никулец}}
[[Категорија:Македонски народниНародни херои на Македонија]]
[[Категорија:Комунисти|Тал]]
[[Категорија:Партизани|Тал]]
5.612

уредувања