Разлика помеѓу преработките на „Либјахово“

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: ro:Ilinden
(+ Населени места во Општина Хаџидимово + Никулец)
с (Бот Додава: ro:Ilinden)
 
[[bg:Илинден (село)]]
[[ro:Ilinden]]
[[ru:Илинден (Благоевградская область)]]
2.774

уредувања