Разлика помеѓу преработките на „Валентина Матвиенко“

нема опис на уредувањето
* [http://echo.msk.ru/programs/beseda/524872-echo/ Интервју на радио „Еко Москви“] — 07.07.2008
{{Биог-никулец}}
[[Категорија:Руски политичари]]
 
[[ba:Валентина Матвиенко]]
[[be:Валянціна Матвіенка]]
Анонимен корисник