Разлика помеѓу преработките на „Жан Батист Карпо“

с
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот Додава: ru:Карпо, Жан-Баптист)
[[pl:Jean-Baptiste Carpeaux]]
[[pt:Jean-Baptiste Carpeaux]]
[[ru:Карпо, Жан-Баптист]]
[[uk:Жан-Батист Карпо]]
[[zh:让-巴蒂斯·卡尔波]]
109.264

уредувања