Разлика помеѓу преработките на „Нема земја за старци“

с
с (Бот Менува: ro:Nu există ţară pentru bătrâni)
[[pl:To nie jest kraj dla starych ludzi (film)]]
[[pt:No Country for Old Men]]
[[ro:Nu există ţară pentru bătrâni (film)]]
[[ru:Старикам тут не место (фильм)]]
[[sv:No Country for Old Men (film)]]
6.250

уредувања