Разлика помеѓу преработките на „Шефилд“

Додадени 30 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Image -> Податотека
с (Бот Додава: nah:Sheffield)
с (Бот менува: Image -> Податотека)
| colspan="2" |
{| border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"
| align="center" | [[ImageПодатотека:EnglandSheffield.png]]
| align="center" | [[ImageПодатотека:Sheffieldarms.jpg|110px|Карта на Шефилд, градот е отбележан]]
|}
|- class="hrow"
941.847

уредувања