Разлика помеѓу преработките на „Филолошки факултет „Блаже Конески“ - Скопје“

с
Бот менува: Image -> Податотека
с
с (Бот менува: Image -> Податотека)
|website= [http://www.flf.ukim.edu.mk/ www.flf.ukim.edu.mk]
<br>
[[ImageПодатотека:флфлого.png|лево|80п|Официјалното лого на филозофскиот факултет]]
}}
 
941.847

уредувања