Разлика помеѓу преработките на „Раздол“

Додадени 14 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: ro:Razdol
(+ Населени места во Општина Струмјани)
с (Бот Додава: ro:Razdol)
 
[[bg:Раздол]]
[[ro:Razdol]]
[[ru:Раздол (Благоевградская область)]]
2.774

уредувања