Те сакам, човеку: Разлика помеѓу преработките

Додаден 8.191 бајт ,  пред 12 години
Креирана страница со: {{subst:ф_постер|(Име на статијата)|(Извор на сликата)}} {{Infobox Film | name = Те сакам, човеку (...
(Креирана страница со: {{subst:ф_постер|(Име на статијата)|(Извор на сликата)}} {{Infobox Film | name = Те сакам, човеку (...)
(нема разлика)
2.930

уредувања