Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Геоморфологија“

с
Бот Додава: lt:Kategorija:Geomorfologija
с (Бот Додава: hu:Kategória:Geomorfológia)
с (Бот Додава: lt:Kategorija:Geomorfologija)
[[ka:კატეგორია:გეომორფოლოგია]]
[[lb:Kategorie:Geomorphologie]]
[[lt:Kategorija:Geomorfologija]]
[[lv:Kategorija:Ģeomorfoloģija]]
[[nds:Kategorie:Geomorphologie]]
58.155

уредувања