Разлика помеѓу преработките на „Софиски универзитет „Св. Климент Охридски““

с
Бот Додава: fr:Université de Sofia
(без непотврдена изjава (Ревизија од 13:41, 15 декември 2006))
с (Бот Додава: fr:Université de Sofia)
[[en:Sofia University]]
[[es:Universidad de Sofía]]
[[fr:Université de Sofia]]
[[he:אוניברסיטת סופיה]]
[[hu:Szófiai Kliment Ohridszki Egyetem]]
6.250

уредувања