Разлика помеѓу преработките на „Папа Јулиј I“

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Image -> Податотека
с (Бот Додава: ja:ユリウス1世 (ローマ教皇))
с (Бот менува: Image -> Податотека)
{{Infobox Pope |
English name = Iulius |
image = [[ImageПодатотека:Iulius I.jpg|200px]]|
birth_name = Јулие |
term_start = 6 февруари [[337]]|
941.847

уредувања