Монровија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 13 години
с
Бот менува: Image -> Податотека
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: mr:मोनरोव्हिया)
с (Бот менува: Image -> Податотека)
<div style="border: 1px solid #ccd2d9; background: #f0f6fa; text-align: left; padding: 0.5em 1em; text-align: center;"><!-- start of slate grey box -->
 
[[ImageПодатотека:Monrovia 10.74191W 6.27538N.jpg|215px|Сателитска снимка на Монровија]]
 
<big><strong style="font-variant:small-caps;">Монровија, Либерија</strong> [[ImageПодатотека:Flag of Liberia.svg|25px|Либерија]] </big>
 
<table style="background: transparent; text-align: left; table-layout: auto; border-collapse: collapse; padding: 0; font-size: 100%;" cellspacing="0" cellpadding="0">
941.847

уредувања