Разлика помеѓу преработките на „Млади и неуморни“

с
Бот менува: до сега -> досега
с (Бот Додава: sv:The Young and the Restless)
с (Бот менува: до сега -> досега)
 
==Гледаност==
На самиот почеток во 70-тите, серијата беше на дното на гледаноста, како и сите серии при дебутот. Веќе по една-две сезони, гледаноста порасна, а во 1988-1989, се искачи на врвот и до сегадосега ни една сапуница ја нема симнато.
 
'''Историја на дневната гледаност: Најгледана недела (Ноември 16-20 1981)'''
941.847

уредувања