Разлика помеѓу преработките на „Министерство за разузнавање на Иран“

с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот менува: Category -> Категорија)
* [http://www.globalsecurity.org/intell/world/iran/vevak.htm Ministry of Intelligence and Security (MOIS) Vezarat-e Ettela'at va Amniat-e Keshvar VEVAK]
 
[[CategoryКатегорија:Политики на Иран]]
 
[[de:Vezarate Ettelaat Va Amniate Keshwar]]
941.847

уредувања