Разлика помеѓу преработките на „Менопауза“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот менува: Јули -> јули
с (Бот менува: Јули -> јули)
== Извор ==
 
*http://www.mhcs.health.nsw.gov.au/mhcs/publication_pdfs/800/HTS-800-MAC.pdf ''44+ За жените што се ближат до климактериумот (менопауза) - Памфлет'', Мултикултурен здравствен комуникативен сервис, Нов Јужен Велс, Јулијули 2002.
{{никулец}}
 
941.847

уредувања