Лаут (грофовија): Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 14 години
с
Бот менува: Category -> Категорија
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: gl:Condado de Louth)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
{{Ирска}}
 
[[CategoryКатегорија:Ирска ]]
[[CategoryКатегорија:Административна поделба на Ирска]]
 
[[ar:مقاطعة لاوث]]
941.847

уредувања