Комичар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 13 години
с
Бот менува: Category -> Категорија
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*[http://onetrickpony.ws/interviews Збирка интервјуа со група комичари]
 
[[CategoryКатегорија:Комедија]]
 
[[da:Komiker]]
941.847

уредувања