Разлика помеѓу преработките на „Касиопеја (соѕвездие)“

с
Бот менува: Image -> Податотека
с (Бот Менува: pt:Cassiopeia (constelação))
с (Бот менува: Image -> Податотека)
latmin = 20 |
month = November |
notes=[[ImageПодатотека:ConstellationCassiopeia.jpg|thumb|300px|Photographed Oct. 1st, 2004 from near N41° W73° by Randal J.]]}}
 
 
941.847

уредувања