Разлика помеѓу преработките на „Карлови Вари“

Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: ca:Karlovy Vary)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
 
{{Commons|Category:Karlovy_Vary|Карлови Вари}}
[[CategoryКатегорија:Градови во Чешка]]
[[CategoryКатегорија:Карловарски крај]]
 
[[bg:Карлови Вари]]
941.847

уредувања