Разлика помеѓу преработките на „Бакарно време“

Одземени 3 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: линкови -> врски
с (Бот менува: линкови -> врски)
{{археологија-никулец}}
 
== Надворешни линковиврски ==
*[http://www.musmk.org.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=102:eneolit&catid=71:arheologija&Itemid=105 Енеолит]
 
941.847

уредувања