Ѕвездено време: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: simple:Sidereal day
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: tr:Yıldız günü)
с (Бот Додава: simple:Sidereal day)
[[pt:Período sideral]]
[[ro:Timp sideral]]
[[simple:Sidereal day]]
[[sk:Hviezdny čas]]
[[sl:Siderski čas]]
2.774

уредувања