Гренобл: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 13 години
с
Бот менува: Image -> Податотека
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: war:Grenoble)
с (Бот менува: Image -> Податотека)
{{French commune
|native_name=Гренобл
|image=[[ImageПодатотека:Grenoble.jpg|250px]]
|caption=Гренобл и Алпите во позадина
|région=[[Рон-Алп]]
941.847

уредувања