Гови-Угтал, Дундгови: Разлика помеѓу преработките

с
Бот менува: Category -> Категорија
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: en:Govi-Ugtaal, Dundgovi)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
{{coord|46|02|53|N|107|29|25|E|display=title|region:MN_type:city_source:GNS-enwiki}}
 
[[CategoryКатегорија:Области во Монголија]]
 
{{Mongolia-geo-stub}}
941.847

уредувања