Разлика помеѓу преработките на „Географија на Бугарија“

с
Бот менува: Category -> Категорија
с
с (Бот менува: Category -> Категорија)
[[zh:保加利亞地理]]
 
[[CategoryКатегорија:Географија на Бугарија | ]]
 
{{Европа по тема|Географија на}}
941.847

уредувања