Владимирско-суздаљско Кнежевство: Разлика помеѓу преработките

с
Бот менува: Image -> Податотека
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот менува: Image -> Податотека)
 
 
<div class="boilerplate metadata" id="stub">[[ImageПодатотека:Russian_coa_1882.gif|30px]]&nbsp;''Оваа статија на тема [[историја на Русија]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите.]''</div>[[Категорија:Никулци за руска историја]]
 
 
941.847

уредувања