Разлика помеѓу преработките на „Вистинска опозиција“

с
Бот менува: Image -> Податотека
с (Бот Додава: en:Genuine Opposition)
с (Бот менува: Image -> Податотека)
*[http://genuineopposition.com Официјален веб-сајт]
 
[[ImageПодатотека:GenuineOpposition_logo.png|150px|left|thumb|Логото на партијата]]
 
 
941.847

уредувања