Разлика помеѓу преработките на „Валентина Матвиенко“

с
Бот Менува: it:Valentina Ivanovna Matvienko
с (Бот Додава: it:Valentina Matviyenko)
с (Бот Менува: it:Valentina Ivanovna Matvienko)
[[ga:Valentina Matviyenko]]
[[he:ולנטינה מטוויינקו]]
[[it:Valentina MatviyenkoIvanovna Matvienko]]
[[ja:ワレンチナ・マトヴィエンコ]]
[[mn:Валентина Матвиенко]]
708

уредувања