Разлика помеѓу преработките на „Влада на Македонија од 2006“

с
нема опис на уредувањето
с
*[[Живко Јанкуловски]] ([[Нова социјалдемократска партија|НСДП]]) - потпретседател на влада
 
*[[Љупчо Мешков]] ([[ЛибералнатаЛиберална партија на Македонија|ЛП]]) - министер за труд и социјала
 
*[[Михајло Маневски]] ([[ВМРО-ДПМНЕ]]) - министер за правда
1.717

уредувања