Аеродром Љубљана: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 13 години
с
Бот менува: Септември -> септември
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот менува: Септември -> септември)
* [[Egypt Air]] (Каиро)
* [[First Choice Airways]] (Лондон)
* [[Japan Airlines]] (Токио) [започнува Септемврисептември 2008]
* [[Israir Airlines]] (Тел Авив)
* [[Nouvelair]] (Џерба, Монастир)
941.847

уредувања