Разлика помеѓу преработките на „Авр“

Додадени 45 бајти ,  пред 12 години
с
Бот менува: Image -> Податотека
с (Бот Додава: hr:Le Havre)
с (Бот менува: Image -> Податотека)
{{French commune|
name=Авр <br> [[ImageПодатотека:Blason_Le_Havre.png|110px]]
|time zone = CET <small>(GMT +1)</small>
|region=[[От-Норманди]] [[ImageПодатотека:Blason_region_fr_Normandie.svg|20px]]
|department=[[Сен-Маритим]]&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;[[ImageПодатотека:Blason76.svg|20px]]
([[sous-préfecture]])|
arrondissement=Авр|
941.847

уредувања