Разлика помеѓу преработките на „Сметачко инженерство“

Додадени 1.146 бајти ,  пред 12 години
Креирана страница со: Компјутерско инженерство е дисциплина што ги комбинира Електроинженерството и Компј...
(Креирана страница со: Компјутерско инженерство е дисциплина што ги комбинира Електроинженерството и Компј...)
(нема разлика)
366

уредувања