Разлика помеѓу преработките на „970“

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: war:970)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:10 век|6970]]
 
[[af:970]]
941.847

уредувања