Разлика помеѓу преработките на „957“

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: war:957)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:10 век|5957]]
 
[[af:957]]
941.847

уредувања