Разлика помеѓу преработките на „899“

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: war:899)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:9 век|9899]]
 
[[af:899]]
941.847

уредувања