Iacovibus

Членува од 20 мај 2006
Одземени 87 бајти ,  пред 17 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
Ред 21:
Поздрав,
[http://www.iacovibus.blogspot.com Милан Јаковчевски]
 
Update: До септември нема да бидам во Републикава.
123

уредувања