Разлика помеѓу преработките на „Бафало (Њујорк)“

Додадени 25 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ms:Buffalo, New York
с (Бот Додава: cy, os, sw, tlМенува: es)
с (Бот Додава: ms:Buffalo, New York)
[[lv:Bufalo]]
[[mr:बफेलो, न्यूयॉर्क]]
[[ms:Buffalo, New York]]
[[nl:Buffalo (New York)]]
[[no:Buffalo]]
109.264

уредувања