Разлика помеѓу преработките на „1714“

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: myv:1714 ие)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:18 век|11714]]
 
[[af:1714]]
941.847

уредувања