Разлика помеѓу преработките на „1712“

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: myv:1712 ие)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:18 век|11712]]
 
[[af:1712]]
941.847

уредувања