Разлика помеѓу преработките на „1693“

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: war:1693)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:17 век|91693]]
 
[[af:1693]]
941.847

уредувања