Разлика помеѓу преработките на „1685“

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Менува: ar:ملحق:1685)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:17 век|81685]]
 
[[mhr:1685]]
941.847

уредувања