Разлика помеѓу преработките на „1521“

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: war:1521)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:16 век|21521]]
 
[[af:1521]]
941.847

уредувања