Разлика помеѓу преработките на „1507“

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот Додава: war:1507)
с (Бот менува: Category -> Категорија)
*
 
[[CategoryКатегорија:16 век|01507]]
 
[[af:1507]]
941.847

уредувања