Гордонска брана: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: ms:Empangan Gordon
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот менува: cite web -> цитирана веб страница)
с (Бот Додава: ms:Empangan Gordon)
 
[[en:Gordon Dam]]
[[ms:Empangan Gordon]]
[[nl:Gordondam]]
[[ru:Плотина Гордон]]
2.317

уредувања